ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ TOPOLOVE ROOMS & APARTMENTS

W Topolove Rooms & Apartments oddajemy do Państwa dyspozycji wiele zróżnicowanych pokoi oraz apartamentów, tak aby każdy znalazł miejsce dopasowane do swoich potrzeb. Wszystkie pokoje urządzone są w minimalistyczny, stylowy sposób. Wyposażone są w wygodne łózka, garderoby oraz fotele. Wszystko to pozwoli Państwu na przyjemny wypoczynek i relaks w przerwie miedzy zwiedzaniem Krakowa. Dodatkowo, w każdym z pokoi dostępne są telewizor oraz bezprzewodowy internet.

Do Państwa dyspozycji przeznaczamy cały apartament, na który składają się cztery niezależne pokoje – dwa dwuosobowe z prywatnymi łazienkami, jeden pokój dwuosobowy z balkonem oraz jeden, mały pokój jednoosobowy. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego internetu. Dodatkowo w apartamencie znajdują się: wspólna cześć wypoczynkowa połączona z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienka z toaletą. 

Do Państwa dyspozycji przeznaczamy cały apartament, na który składają się trzy niezależne, dwuosobowe pokoje z telewizorami, wspólna cześć wypoczynkowa połączona z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienka z toaletą oraz osobna toaleta. W całym apartamencie dostępna jest siec wifi.

Do Państwa dyspozycji przeznaczamy cały apartament, na który składają się: sypialnia z dużym, podwójnym łóżkiem wraz z częścią wypoczynkową z TV, w pełni wyposażony aneks kuchenny z dużym stołem, łazienka z prysznicem oraz osobna toaleta. W całym apartamencie dostępna jest sieć wifi.

Do Państwa dyspozycji przeznaczamy cały apartament typu studio urządzony w wysokim standardzie. Składa się on z części sypialnej z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi oraz rozkładaną sofą w części wypoczynkowej z TV. W apartamencie znajduje się również w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka z prysznicem oraz toaletą. W całym apartamencie dostępna jest sieć wifi.

Do Państwa dyspozycji przeznaczamy apartament zlokalizowany bezpośrednio przy Operze Krakowskiej, na który składają się: sypialnia z dużym, podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi, część wypoczynkowa z TV Smart, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. W całym apartamencie dostępna jest sieć wifi. 

Do Państwa dyspozycji przeznaczamy urządzony w wysokim standardzie apartament, na który składają się: sypialnia z dużym, podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi, część wypoczynkowa z TV, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. W całym apartamencie dostępna jest sieć wifi. 

Jako jedyny z naszej oferty, ten apartament znajduje się przy ul. Jana Kochanowskiego.

Do Państwa dyspozycji, będzie jeden z 2 przytulnie i stylowo urządzonych pokoi o powierzchni około 25 metrów kwadratowych z prywatnymi łazienkami oraz część wspólna z aneksem kuchennym. Pokoje wyposażone są w komfortowe, wygodne łózka, garderoby oraz telewizory. Dostępna jest również bezprzewodowa siec wifi.

Do Państwa dyspozycji będzie jeden z dwóch przytulnie i stylowo urządzonych pokoi z balkonami o powierzchni około 20 metrów kwadratowych. Dostępna będzie również część wspólna z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą oraz osobna toaleta. Pokoje wyposażone są w komfortowe, wygodne łózka, garderoby oraz telewizory. Dostępna jest również bezprzewodowa sieć wifi.

Do Państwa dyspozycji, będzie jeden z 2 przytulnie i stylowo urządzonych pokoi o powierzchni około 25 metrów kwadratowych. Dostępna będzie również część wspólna z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą oraz osobna toaleta. Pokoje wyposażone są w komfortowe, wygodne łózka, garderoby oraz telewizory. Dostępna jest również bezprzewodowa sieć wifi.

Do Państwa dyspozycji będzie mały, przytulny stylowo urządzony pokój o powierzchni około 7 metrów kwadratowych. Dostępna będzie również część wspólna z aneksem kuchennym oraz łazienka z toaletą. Pokój wyposażony jest w komfortowe, wygodne łóżko jednoosobowe, wieszak na ubrania, szafkę nocną oraz telewizor. Dostępna jest również bezprzewodowa sieć wifi.

 

Kameralne miejsce w centrum Królewskiego Miasta

0
Apartamentów
0
Pokoi
0 +
Metrów powierzchni

Bardzo zależy nam na Państwa komforcie, dołożymy wszelkich starań, abyście czuli się u nas jak w domu. Z przyjemnością spełnimy Państwa życzenia specjalne związane z pobytem w Krakowie. Po wcześniejszej rezerwacji istnieje również możliwość wynajęcia rowerów (20 zł/doba) oraz miejsca parkingowego (40 zł/doba) na dziedzińcu kamienicy za zamykaną bramą.

W trosce o Państwa zdrowie oraz bezpieczeństwo regularnie ozonujemy wszystkie nasze apartamenty oraz pokoje a przed wejściami znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.